O stronie...

Strona, którą obecnie przeglądasz, powstała jako projekt na przedmiocie 'Internet i intranet'. W zasadzie był to tylko pretekst, kropla przepełniająca czarę, bo już dawno nosiłem się zamiarem napisania takiej strony.
Zawiera ona wszystkie moje doświadczenia, wspomnienia, wiedzę, a także praktycznie kompletną instrukcję użytkownika Zenita 12, znalezioną w Sieci, w wersji angielskiej. Moje tłumaczenie z całą pewnością nie jest doskonałe, często też nie zgadza się dosłownie z oryginałem. Jednak uważam, że efekt końcowy jest zrozumiały i przejrzysty.

Przy okazji, chciałbym złożyć kilka podziękowań, parę pozdrowień...
Dziękuję więc pani mgr inż. Agnieszce Węgrzyn za to, że w ogóle dała mi podstawy wiedzy o języku HTML, dzięki czemu ta strona mogła powstać, rodzicom, że nie zabijali mnie zbyt często za siedzenie przy komputerze ani tym bardziej za fanatyczne spacery z Zenitem, Gosi, o której wspomniałem w 'Moich wrażeniach', za pokazanie mi w ogóle Zenita, Bartkowi z Poznania za przypomnienie mi o moich marzeniach, znajomym, którzy musieli znosić moje samotnicze upodobania, bo na spacery razem ze mną iść się im nie chciało. Szczególne pozdrowienia dla tych, którzy jednak poszli :-)).

Chciałbym pozdrowić siostry, brata, rodzinę, wszystkich krewnych i znajomych Królika i tych, którzy mają tego pecha i natknęli się na mnie w życiu.